Instructori

Echipa Viva Sport Club este alcatuita din sportivi, nutritionisti si terapeuti cu indelungata pregatire in domeniu, astfel incat tu sa beneficiezi de cele mai bune ore. Participa cu incredere la orele de grup sau apeleaza la sfaturile antrenorilor personali si suntem convinsi ca vei fi intr-o forma de zile mari!

Instructorii Viva Sport!

Daniel Dobrica More

Daniel Dobrica

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
Valentin Tuinea More

Valentin Tuinea

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
Maria Petrescu More

Maria Petrescu

Instructor Inot Copii

Vezi mai multe detalii
Razvan Harapu More

Razvan Harapu

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Irina Maria More

Irina Maria

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
George Raileanu More

George Raileanu

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Cristian Simion More

Cristian Simion

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
Cristian Rosu More

Cristian Rosu

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
Arenzo Johnny More

Arenzo Johnny

Instructor Zumba si Street Dance Copii

Vezi mai multe detalii
Georgiana Decu More

Georgiana Decu

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Iancu Dimi More

Iancu Dimi

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Emil Dumitrescu More

Emil Dumitrescu

Antrenor Kickboxing

Vezi mai multe detalii
Teodora Covrig More

Teodora Covrig

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii
Andreea Friedemberg More

Andreea Friedemberg

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Alex Dragne More

Alex Dragne

Antrenor Personal Fitness

Vezi mai multe detalii
Lavinia Olteanu More

Lavinia Olteanu

Instructor Fitness si Aerobic

Vezi mai multe detalii

– peste 11 ani experienta in domeniul Fitness, Culturism si Aerobic
– multipla medaliata la competitiile Pro Qualifier Women’s Physique in Culturism

Alex Bradu More

Alex Bradu

Instructor Fitness si Kickboxing

Vezi mai multe detalii
Alexandra Constanda More

Alexandra Constanda

Instructor Inot Copii si Adulti

Vezi mai multe detalii
Madalina Stanca More

Madalina Stanca

Instructor Dans Copii

Vezi mai multe detalii
Vlad Nae More

Vlad Nae

Instructor Fitness si Inot Copii

Vezi mai multe detalii
Cristina Antonescu More

Cristina Antonescu

Manager si Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii
  • Maestru Emerit al Sportului Romanesc.
  • Dubla campioana mondiala la Aerobic in 2006 si 2008.
  • Campioana Europeana la Aerobic in 2005.
  • Atestat de instructor de Zumba, Kangoo Jumps si Aerobic.

Preda clase de: Kangoo Jumps, Step, Dynamic Balet, Cardio BOSU, Cardio ABT.

Teodora Preda „Teo” More

Teodora Preda „Teo”

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii

Atestat de instructor de Aerobic si Zumba.
Preda clase de Zumba, Barre Fitness, Dansuri Adulti, Valsul Mirilor si clase de Urban Dance pentru copii.

Andreea Berzan More

Andreea Berzan

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii

Preda clase de Cardio ABT, Tonifiere PAF, Step, Aqua Gym, Kangoo Jumps.

Liliana Rosu More

Liliana Rosu

Instructor Dans Copii

Vezi mai multe detalii

Atestat de instructor de Dansuri Moderne.
Castigatoare a numeroase concursuri din tara.
Preda cursuri de Dans Copii

Gheorghe Ioghen More

Gheorghe Ioghen

Sensei Arte Martiale Copii

Vezi mai multe detalii
  • Antrenor Karate – Scoala Nationala de Antrenori – Specializarea Karate
  • Centura neagra 5 dan acordata de shihan Hitoshi Kasuya (8 dan Karate Chief Instructor WSKF)
  • Director World Shotokan Karate Federation – Finlanda
  • Experienta 20 ani – cursuri de karate incepatori si avansati (copii si adulti)
  • Masterat in biomecanica si kinetoterapie – ANEFS
    • Rezultate personale obtinute:

      • de 3 ori Campion National la KATA
      • Campionatul European de Karate 2008 – 1 medalie aur, 1 medalie bronz
      • 2018 – Cupa Mondiala din Irlanda – 1 medalie argint, 1 medalie bronz
      • 2019 – Campionat Mondial din Japonia – loc 4
      • Finlanda – 53 medalii in concursuri nationale
      • Romania – 76 medalii in concursuri nationale
        • Rezultate elevi:

          • 2015 – 2019 – 10 titluri de Campioni Nationali
          • 2018 – Cupa Mondiala din Irlanda – 2 medalii argint, 3 medalii bronz
          • 2019 – Campionat Mondial din Japonia – 1 medalie argint, 1 medalie bronz
          • 2023 – Campionat Mondial din Japonia – 2 medalii bronz
Alex Popescu More

Alex Popescu

Instructor Fitness, Indoor Cycling si Aerobic

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling, Circuit Workout, Body Suspension.

Madalina Petrescu More

Madalina Petrescu

Antrenor Inot & Aqua Bebe

Vezi mai multe detalii
Daniel Banica More

Daniel Banica

Instructor Fitness

Vezi mai multe detalii
Roxana Oprea More

Roxana Oprea

Instructor Belly Dance

Vezi mai multe detalii
Catalina Androne More

Catalina Androne

Instructor Indoor Cycling

Vezi mai multe detalii
Nicoleta Dragoescu More

Nicoleta Dragoescu

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.OK

Suna acum!
popup mare

OFERTA EXPIRA PESTE:

  • 00ZILE
  • 00ORE
  • 00MINUTE
  • 00SECUNDE
pop

Iepurasul te vrea Fit!

Cumpără acum un abonament la ofertă și dedică-te unui stil de viață sănătos!

  • 00zile
  • 00ore
  • 00minute
  • 00secunde