13 ani de Viva Sport

Sambata, 21 Octombrie, ora 10:00

Sâmbătă, 21 octombrie, ne adunăm pentru a sărbători un moment special în istoria noastră – 13 ani de succes, determinare și transformare! Cu inima plină de recunoștință și entuziasm, vă invităm să vă alăturați nouă în această zi de sărbătoare în cadrul clubului nostru.

Cu fiecare antrenament susținut, cu fiecare obstacol depășit și cu fiecare încurajare dată, am creat o comunitate puternică de oameni dedicați sănătății și bunăstării lor. De-a lungul anilor, am asistat la realizări extraordinare, transformări uimitoare și prietenii care durează o viață între membrii noștri.

În cadrul evenimentului nostru aniversar, vom avea o serie de activități și surprize pregătite special pentru voi. De la antrenamente intense și o tombola la care fiecare participant este castigator pana la sesiuni de evaluare corporala și oferte speciale, suntem determinați să facem această zi de neuitat pentru fiecare membru al clubului nostru.

Program Eveniment:

10:00 – Aerobic MIX 1
11:30 – Moment Artistic – Echipa Viva Sport
12:00 – Aerobic MIX 2 / Indoor Cycling
12:00 – Body & Mind MIX / Indoor Cycling

Haideți să sărbătorim împreună și să continuăm să inspirăm și să ne transformăm viețile prin fitness și sănătate!

Accesul este GRATUIT pentru membrii activi si invitatii lor!