Aerobic Spring Challenge 2022

26 Martie 2022 - 10:00

Odata cu primavara, revine si pofta de viata si cheful de sport! Stim ca esti in cautare de tot mai multe evenimente care sa te scoata din casa si din zona de confort. Asa ca ti-am pregatit unul pe masura! Ia parte la o noua editie „AEROBIC SPRING CHALLENGE”, pentru ca istoria Viva Sport se scrie alaturi de tine!

Sambata, 26 martie, incepand cu ora 10:00, te asteptam la clasele de Aerobic (Step, ABT, Zumba, Animal Flow, Pilates, Yoga,), Kickboxing si Indoor Cycling* pe care instructorii nostri le vor tine. Intre clase iti oferim un moment artistic cu instructorii clubului.

Intrarea va fi libera pentru toti membrii clubului si invitatii acestora. Asa ca da sfoara-n tara ca la Viva Sport se lasa cu distractie si sport!

Ti-am starnit pofta si curiozitatea? Atunci misiunea ne-a fost atinsa si te asteptam cu mare drag, alaturi de prieteni, sa ne cunoastem (daca nu am facut-o deja)!
Pentru mai multe informatii, adresati-va receptiei clubului nostru sau la 0725.828.482 / 0722.305.570.
*Este nevoie de programare. Programarea se face de Vineri de la ora 15:00 la nr de telefon din receptie.