Program Aerobic

Program functionare

Luni – Joi : 07:00 – 23:00

Vineri: 07:00 – 22:30

Sambata: 09:00 – 19:00

Duminica: 09:00 – 18:00

Ziua Ora Sala A Sala B Sala C Sala D
LUNI 08:30-09:30        
09:30-10:30 Step & Tone - Cristina      
10:30-11:30 Body Suspension - Alex/Radu Kangoo Jumps - Cristina    
16:00-17:00     Arte Martiale - incepatori  
17:00-18:00   Gimnastica (initiere) Copii Arte Martiale - avansati  
18:00-19:00 ABT - Cristi Cardio BOSU - Cristina    
19:00-20:00 Kangoo Jumps - Cristina Step - Andreea B Power Yoga - Raluca  
20:00-21:00 Zumba - George Tonifiere PAF - Lorena    
21:00-22:00 Kangoo Jumps - Cristina Beauty Stretch - George    
MARTI 09:30-10:30 Cardio Tone - Alexandra      
10:30-11:30 Pilates - Alexandra      
17:00-18:00   Dans Copii - intermediari - Lili Dans Copii - incepatori - Silviu  
18:00-19:00 Step & Tone - Cristina Dans Copii - avansati Street Dance - Dana  
19:00-20:00 Power & Tone - Horatiu Pilates - Raluca Zumba - Teo  
20:00-21:00 Body Suspension - Alex si Radu Cardio BOSU - Cristina BodyArt - Tiberiu  
21:00-22:00 Kangoo Jumps - Cristina    
           
MIERCURI 08:30-09:30        
09:30-10:30 Body Suspension - Cristi      
10:30-11:30 Kangoo Jumps - Andreea ABT - Cristi    
11:30-12:30        
16:00-17:00     Balet Copii - gr. Mare  
17:00-18:00   Gimnastica (initiere) Copii Balet Copii - gr. Mica  
18:00-19:00 Kangoo Jumps - Cristina Posture Control - Corina    
19:00-20:00 Step & Tone - Alex Circuit Workout - Edi/Alex Power Yoga - Raluca  
20:00-21:00 ABT - Cristi Zumba - George Kickboxing - Edi Pilates - Alex
21:00-22:00 Kangoo Jumps - Cristina Beauty Stretch - George    
JOI 08:30-09:30        
09:30-10:30 Cardio BOSU - Cristi      
10:30-11:30 ABT - Cristi      
11:30-12:30        
17:00-18:00 Pilates - Alexandra Dans Copii - intermediari - Lili Dans Copii - incepatori - Silviu  
18:00-19:00 Cardio ABT - Andreea B Dans Copii - avansati Street Dance - Dana  
19:00-20:00 Power & Tone - Cristi Step Mix - Cristina Kangoo Jumps - Andreea BodyArt - Tiberiu
20:00-21:00 Kangoo Jumps - Cristina Tai Chi Qi Qong - Mihai ABT - Cristi Body Suspension - Alex/Radu
21:00-22:00        
           
VINERI 09:30-10:30 Dynamic Ballet - Cristina      
10:30-11:30 Kangoo Jumps - Cristina      
11:30-12:30        
16:00-17:00   Arte Martiale - incepatori Balet Copii - gr. Mare  
17:00-18:00   Arte Martiale - avansati Balet Copii - gr. Mica  
18:00-19:00 Step & Tone - Alex   Pilates - Claudiu  
19:00-20:00 Kangoo Jumps - Cristina Power & Tone - Claudiu Zumba - Teo  
20:00-21:00 ABT - Cristi Zumba - Claudiu    
21:00-22:00      
SAMBATA 10:00-11:00     Arte Martiale  
10:30-11:30 Cardio ABT/Pilates      
11:30-12:30 Step Mix - Cristina      
12:30-13:30 Kangoo Jumps - Cristina ABT - Teo    
13:30-14:30   Zumba - Teo 13:00 -Street Dance - Victor  
16:30 - 17:30 Power&Tone/Power Step      
17:30 - 18:30 ABT      
DUMINICA 10:30-11:30 Pilates - Alex/Claudiu      
11:30-12:30 Cardio Tone - Alex/Cristina Zumba - Claudiu 11:00 - Kickboxing - Edi  
12:30-13:30 Kangoo Jumps - Andreea/Cristina Yogilates - Claudiu Street Dance - Victor  
           

Promotia Lunii Februarie

Promotia Lunii Februarie
Viva Full Acces 30 zile – 330 lei
(acces nelimitat la Piscina, Aqua Gym, Aerobic, Kangoo Jumps, Indoor Cycling si Sauna)

Facilitati puse la dispozitia dumneavoastra:
• 4 sali de aerobic;
• sala Fitness dotata cu peste 80 de posturi de lucru, 15 benzi de alergat, biciclete si cross trainnere;
• sala Indoor Cycling cu peste 40 de biciclete;
• sala Tenis de Masa;
• piscina semi-olimpica, 25m lungime cu 5 culoare de inot cu latimea de 2,20m;
• jacuzzi;
• bazin Aqua Bebe;
• sauna;
• camera masaj;
• vestiare adulti dotate cu dusuri, grupuri sanitare si sauna;
• vestiare speciale pentru copii, separate pentru fete si baieti;
• cafenea, zona de relaxare si zona pentru fumatori;
• magazin suplimente nutritive;
• zone Wi-Fi
• parcare proprie
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la telefon: 0725.828.482