Instructori

Echipa Viva Sport Club este alcatuita din sportivi, nutritionisti si terapeuti cu indelungata pregatire in domeniu, astfel incat tu sa beneficiezi de cele mai bune ore. Participa cu incredere la orele de grup sau apeleaza la sfaturile antrenorilor personali si suntem convinsi ca vei fi intr-o forma de zile mari!

Instructorii Viva Sport!

Cristina Antonescu More

Cristina Antonescu

Manager si Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii
  • Maestru Emerit al Sportului Romanesc.
  • Dubla campioana mondiala la Aerobic in 2006 si 2008.
  • Campioana Europeana la Aerobic in 2005.
  • Atestat de instructor de Zumba, Kangoo Jumps si Aerobic.

Preda clase de: Kangoo Jumps, Step, Dynamic Balet, Cardio BOSU, Cardio ABT.

Raluca Bajora More

Raluca Bajora

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Atestat de instructor de Aerobic, Pilates, Yoga
Preda clase de Pilates si Yoga.

Teodora Preda „Teo” More

Teodora Preda „Teo”

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Atestat de instructor de Aerobic si Zumba.
Preda clase de ABT, Zumba, Body Countour, Dansuri Adulti si Valsul Mirilor.

Madalina Cioveie More

Madalina Cioveie

Instructor Gimnastica Copii

Vezi mai multe detalii

Maestru Emerit al Sportului Romanesc.
Dubla campioana mondiala la aerobic 2006 si 2008.
Campioana Europeana in 2005.

Preda Gimnastica Copii

Andreea Berzan More

Andreea Berzan

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii

Preda clase de Cardio ABT, Tonifiere PAF, Step, Aqua Gym, Kangoo Jumps.

Liliana Rosu More

Liliana Rosu

Instructor Dans Copii

Vezi mai multe detalii

Atestat de instructor de Dansuri Moderne.
Castigatoare a numeroase concursuri din tara.
Preda cursuri de Dans Copii

Alex Bors More

Alex Bors

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Preda Step, Pilates, Cardio Mix.

Adrian Borozan More

Adrian Borozan

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Preda Bag Box si Khai Bo

Alexandra Georgiadis More

Alexandra Georgiadis

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling, Aqua Gym, Pilates, BodyArt

Mihai Cucus More

Mihai Cucus

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling

Gheorghe Ioghen More

Gheorghe Ioghen

Sensei Arte Martiale Copii

Vezi mai multe detalii
  • Antrenor Karate – Scoala Nationala de Antrenori – Specializarea Karate
  • Centura neagra 4 dan acordata de shihan Hitoshi Kasuya (8 dan Karate Chief Instructor WSKF)
  • Director World Shotokan Karate Federation – Finlanda
  • Experienta 20 ani – cursuri de karate incepatori si avansati (copii si adulti)
  • Masterat in biomecanica si kinetoterapie – ANEFS
    • Rezultate obtinute:

      • Campionatul European de Karate 2008 – 1 medalie aur, 1 medalie bronz
      • Finlanda – 53 medalii in concursuri nationale
      • Romania – 76 medalii in concursuri nationale
Cristian Baltaretu More

Cristian Baltaretu

Manager Fitness si Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii
  • Absolvent al ANEFS specializare Sport si Performanta Motrica – Fitness.
  • Masterand in Educatie Fizica si Managementul Activitatilor si Structurilor Sportive.
  • Atestat Personal Trainer – Expert Level.
  • Locul I – Campionatul Municipal de Culturism 2007.
  • Locul I – Campionatul Municipal BB Clasic 2008.
  • Locul IV – Campionatul National BB Clasic 2009.
    • Preda ABT, Power&Tone, Posture Control, Cardio BOSU, Body Suspension.

Alex Popescu More

Alex Popescu

Instructor Fitness, Indoor Cycling si Aerobic

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling, Circuit Workout, Body Suspension.

Ioan Carp “Ionica” More

Ioan Carp “Ionica”

Instructor Indoor Cycling (Spinning)

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling si Aqua Gym.

Marius Glod More

Marius Glod

Instructor Sportiv

Vezi mai multe detalii

Preda Indoor Cycling

Vlad Patru More

Vlad Patru

Instructor Inot

Vezi mai multe detalii
Alex Banciulescu More

Alex Banciulescu

Instructor Inot

Vezi mai multe detalii
Stefania Ion More

Stefania Ion

Instructor Inot & Aqua Bebe

Vezi mai multe detalii

Practica inotul de performanta de la varsta de 6 ani, a castigat numeroase titluri nationale si medalii balcanice la inot si triatlon.

In prezent este componenta a Lotului National de Triatlon, participand la numeroase competitii nationale si internationale si urmeaza cursurile Facultatii de Educatie Fizica si Sport.

Madalina Petrescu More

Madalina Petrescu

Antrenor Inot & Aqua Bebe

Vezi mai multe detalii
Silviu More

Silviu

Instructor Dans Copii

Vezi mai multe detalii

Preda cursurile de Dans pentru copii.

Paul Borchescu More

Paul Borchescu

Instructor Aerobic

Vezi mai multe detalii

Preda clase de Passion Dance si Zumba.

Doru „Rico” Farmazon More

Doru „Rico” Farmazon

Instructor Street Dance

Vezi mai multe detalii

Instructor cursuri Street Dance pentru copii.

Andrei Rusu More

Andrei Rusu

Instructor Fitness

Vezi mai multe detalii

Instructor pe sala de fitness.

Diana Matasa More

Diana Matasa

Instructor Inot

Vezi mai multe detalii

Instructor inot copii si adulti.

Bogdan Precup More

Bogdan Precup

Instrcutor Inot

Vezi mai multe detalii

Instructor inot copii si adulti.

Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor.OK

Suna acum!