ro
en
0
MENIU
Promotii
Shop
Program
Despre noi
Descriere Club
Instructori
Cariere
Regulament
Noutati
Evenimente
Galerie foto/video
Antrenamente Online
Servicii
Aerobic
Piscina
Fitness
Cursuri Inot
Activitati Copii
Body & Mind
Indoor Cycling
Kangoo Jumps
Antrenor Personal
Dans Adulți
Masaj
Sauna
Solar
Tenis de Masa
Tarife
Contact
Piscina
Fitness
Aerobic
Antrenor Personal
Tenis de Masa
Cursuri Inot
Activitati copii
Pilates Reformer
Body & Mind
Indoor Cycling
Antrenamente Online
Dans Adulti
Masaj
Sauna
Solar
Receptie & Cafenea
Piscina
Sali Aerobic
Sala Fitness
Spa
Vestiare Adulti
Pilates Reformer
Vestiare Copii
Video
Evenimente
Home
Pagina nu a fost gasita
Accesati prima pagina?
Urmatoarele clase
AZI - 07:10-08:00
ABT (Alex)
Citeste mai mult
AZI - 09:30-10:20
Cardio BOSU (Bogdan)
Citeste mai mult
AZI - 10:30-11:20
Pilates (Nicoleta)
Citeste mai mult
AZI - 10:30-11:20
Power & Tone (Alex)
Citeste mai mult
AZI - 12:00-12:50
Aqua Gym (Raluca)
Citeste mai mult
AZI - 15:30-16:50
Gimnastica Copii - Gr. Perf + Inter.
Citeste mai mult
AZI - 17:00-17:50
Gimnastica Copii - Gr. incep. 4-6 ani
Citeste mai mult
AZI - 17:00-17:50
Power & Tone (Lavinia)
Citeste mai mult
AZI - 18:00-18:50
Yoga (Andreea L)
Citeste mai mult
AZI - 18:00-18:50
Just Abs (Lavinia)
Citeste mai mult
AZI - 18:00-18:50
Gimnastica Copii - Gr. incep. +7 ani
Citeste mai mult
AZI - 18:00-18:50
Upper Body Workout (Bogdan)
Citeste mai mult
AZI - 18:00-18:50
Arte Martiale Aikido
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
Pilates (Roxana)
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
Total Body Workout (Bogdan)
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
FFW
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
Indoor Cycling (Alex)
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
Step (Lavinia)
Citeste mai mult
AZI - 19:00-19:50
Tai Chi
Citeste mai mult
AZI - 20:00-20:50
Tone & Stretch (Bogdan)
Citeste mai mult
AZI - 20:00-20:50
Belly Dance (Roxana)
Citeste mai mult
AZI - 20:00-20:50
Step Dance (Arenzo)
Citeste mai mult
Sambata - 09:10-10:00
Tai Chi
Citeste mai mult
Sambata - 09:10-10:00
Belly Dance (Roxana)
Citeste mai mult
Sambata - 10:00-10:50
Pilates (Roxana/Nicoleta)
Citeste mai mult
Arata tot programul